Uitslag Rabobank Clubkas Campagne 2018

Beste leden,

De uitslag van de Rabobank Clubkas Campagne 2018 is bekend, en we willen graag de uitslag hiervan bekend maken onder onze leden!

Er is ook dit jaar weer volop gestemd op OKK Beetgum.

Deze stemmen levert onze kaatsvereniging een mooi bedrag op van ā‚¬ 205,13.

Van dit geld willen we nieuwe materialen & gereedschappen aanschaffen voor het onderhouden van het veld. Noem bijvoorbeeld snoeiapparatuur. Zo kunnen we ervoor zorgen dat het er als een plaatje uit blijft zien.

We zijn hier erg blij mee en willen iedereen die gestemd heeft op OKK Beetgum heel erg bedanken hiervoor!

Wil jij volgend jaar ook stemmen op onze vereniging? En ben je al wel bij de Rabobank aangesloten, maar nog geen lid van de Rabobank Noordwest Friesland? Meld je dan nu aan: https://www.rabobank.nl/lokale-bank/leeuwarden-noordwest-friesland/uw-lidmaatschap/

Dit is geheel gratis en je ontvangt in de maand maart de stempas met een persoonlijke inlogcode.

Namens het bestuur van OKK Beetgum willen we iedereen bedanken voor zijn of haar bijdrage hierin.

Deel dit bericht