Commissies

Jeugcommissie

De jeugdcommissie is verantwoordelijk voor de uitvoering van alle voorkomende activiteiten m.b.t. de jeugd, zoals het trainen, parturen, wedstrijden en nevenactiviteiten.

  • Douwe Wijning

    Grietje Lautenbach

    Marian Westra

    Telnr.: 06-25276223
    e-mail: jeugd@okkbeetgum.nl

  • Manon Draisma

    Marjanne Verbeek

    Gerda Klok

Bestuurslid: Hendrik Dijkstra en Johan van der Meulen

Taken jeugdcommissie:

• Verzorgen van trainingen voor alle jeugdcategorieën (veld- en zaaltrainingen)
• Het organiseren een kaatsclinic en diplomakaatsen
• Het organiseren van kind-volwassene partij, jeugdstraatkaatsen, familie(nacht)kaatsen
• Het organiseren van een winteractiviteit (ter afsluiting van de wintertraining)
• Het stimuleren van jeugdleden om deel te nemen aan wedstrijdkaatsen in federatie- en KNKB-verband
• Het begeleiden van de jeugdige (wedstrijd)kaatsers
• Het selecteren en samenstellen van afdelingsparturen voor afdelingswedstrijden, bondswedstrijden, Freule en Ald Meijers
• Het werven en onderhouden van contacten met de trainers en het aanbieden van trainerscursussen
• Het uitbrengen van de jaarlijkse nieuwsbrief “de Nysbutser”

Gripecommissie

De Gripecommissie zorgt voor de totale organisatie van de afsluitende Familie-kaatsdag de Gripedei (publicatie, werving deelnemers en loting, alsmede het verloop van de wedstrijd.

  • Hedzer Terpstra
    Menamerdyk 37
    9045 RA Bitgummole
    Telnr. : 058-2531763
    e-mail: hedzer@djazo.nl

    Janneke Zwalua
    Franskeleane 33
    9044 NH Bitgum
    Telnr. : 058-2532037
    e-mail: j.zwalua@chello.nl

    Sjoerdsje Draijer
    Langestraat 68
    9045 PD Bitgummole
    Telnr. : 058-2532198
    e-mail: veehandelpdijkstra@hetnet.nl

  • Anneke de Vries
    De Tolve 14
    9044 NR Bitgum
    Telnr. : 058-2532092
    e-mail: vriesdejohannes@hotmail.com

    Annet Meesters
    Terhornestrjitte 40
    9045 PX Bitgummole
    Telnr. : 058-2542554
    e-mail: annet.meesters.odinga@gmail.com

Bestuurslid: Steven Koster

Keurmeestercommissie

Deze commissie zorgt er o.a. voor dat er voldoende keurmeesters aanwezig zijn op de KNKB- en federatiewedstrijden die door O.K.K. georganiseerd worden.

  • Doeke de Jong
    J.H. van Aismawei 58
    9045 PL Bitgummole
    Telnr. : 06-11341233
    e-mail: doekedejong61@gmail.com

    Elisabeth Schaaf
    Hammeringen
    Bitgummole
    Telnr. : 06-11341233
    e-mail: blokjerinners@okkbeetgum.nl

  • Gea de Vries
    Franskeleane
    Bitgum
    Telnr. : 06-52092621
    e-mail: gea14091979@gmail.com

    Marian Westra
    De Kline 20
    9044 NT Bitgum
    Telnr. : 058-2532104

Bestuurslid: Yvonne Boterhoek

Materialencommissie

Deze commissie zorgt o.a. voor het onderhandelen van de materialen van O.K.K. en regelt de verhuur en het vervoer van banken en tribunes.

  • Jan de Groot
    Doniastrjitte 5
    9044ND Bitgum
    Telnr. : 06-123873012
    e-mail: janenjanna@hetnet.nl

    Theun Larooi
    Berltsumerdyk 7
    9044 MA Bitgum
    Telnr. : 06-25222857
    e-mail: theunlarooi@hotmail.com

  • Sybren Zwalua
    Franskeleane 12
    9044 NJ Bitgum
    Telnr. : 06-17387316
    e-mail: sybrenzwalua@hotmail.com

    Lolke Jan Dijkstra
    Sint Martinuspaed 6
    9044 ML Bitgum
    Telnr. : 06-10114853
    e-mail: lolkejan.ina@gmail.com

Bestuurslid; Sjoerd Wierstra

Ledenpartijcommissie

Deze commissie regelt alles omtrent een ledenpartij. De opgave loopt via de O.K.K. site of via de commissie.

  • Detty van der Schaaf
    Menamerdyk 9
    9045 PN Bitgummole
    Telnr. : 06-20820480
    e-mail: dettyvdschaaf@hotmail.com

    Ina Dijkstra
    Sint Martinuspaed 6
    9044 ML Bitgum
    Telnr. : 06-24626561
    e-mail: lolkejan.ina@gmail.com

  • Janna de Groot
    Doniastrjitte 5
    9044ND Bitgum
    Telnr. : 06-20662822
    e-mail: janenjanna@hetnet.nl

Bestuurslid: Sybe Schaaf

Veldcommissie

Deze commissie legt de velden klaar voor alle wedstrijden die O.K.K. organiseert.

  • Klaas Larooi
    Hillige Kamp
    9044 MV Bitgum
    Telnr. : 058-2532071
    e-mail: k.larooi@upcmail.nl

    Haaije Westra
    it String 15
    9045 RE Bitgummole
    Telnr. : 058-2532161
    e-mail: h.westra19@kpnplanet.nl

  • Siep Heslinga
    Doniastrjitte 11
    9044 ND Bitgum
    Telnr. : 06-20864824
    e-mail: siep.heslinga@hetnet.nl

    Harry Buiteveld
    De Tolve 18
    9044 NR Bitgum
    Telnr. :
    e-mail: h.buiteveld@kpnplanet.nl

Bestuurslid: Willem Postma

Sponsorcommissie

Deze commissie zoekt nieuwe sponsors voor O.K.K. en onderhoudt de contacten hiermee. De 2-jaarlijkse sponsoravond met de KNKB wordt door deze commissie georganiseerd.

  • Kobus van Schepen
    Schwartzenbergstrjitte 5
    9044 NA Bitgum
    Telnr. : 058-2531736
    e-mail: j.schepen@chello.nl

    Rob Faber
    Menamerdyk 2
    9045 RB Bitgummole
    Telnr. : 06-52356550
    e-mail: r.faber@autoschadeposthuma.nl

    Albert Nauta
    Alddyk 28
    9044 MN Bitgum
    Telnr. : 06-51377837
    e-mail: aj.nauta@freeler.nl

  • Piet Heslinga
    De Nije Herne 1
    8831 ZS Winsum FR
    Telnr. :
    e-mail: pietheslinga@ziggo.nl

    Hedzer Terpstra
    Menamerdyk 37
    9045 RA Bitgummole
    Telnr. : 058-2531763
    e-mail: hedzer@djazo.nl

Bestuurslid: Jacob Dijkstra

PR-commissie

Deze commissie verzorgt de PR, de (externe) communicatie van activiteiten van O.K.K. en van de Van Aismadagen.

  • Imre Dijkstra

    Telnr. : 06-27130211
    e-mail: imredijkstra@hotmail.com

Bestuurslid: Willem Postma

Competitiecommissie

Deze commissie legt de perken en begeleidt de jeugd en houdt de standen bij.

  • Roel Bruursema
    Langestraat 62
    9045 PD Bitgummole
    Telnr. : 058-2531591
    e-mail: r.bruursema@planet.nl

Bestuurslid: Age Tromp

Van Aismadagencommissie

Deze commissie houdt zich bezig met het evenement Van Aismadagen en zorgt voor nieuwe input

  • Frans Dijkstra

    Jan Hoogland

    Benny Nauta

    Albert Nauta

  • Peter Dijkstra

    Johannes Westra

    Siep Heslinga

    Lia Siderius