Terugblik voorjaarsvergadering

Op vrijdagavond 8 maart stond de O.K.K. Beetgum traditionele voorjaarsvergadering weer op de agenda. Om 20:00 werd er afgetrapt aan deze vergadering die veel verandering in het bestuur teweeg bracht.

Johan van de Meulen, Steven Hoogendorp en Sybe Schaaf doen intrede in het bestuur. Alex Draisma en Lia Siderius gaan uit het bestuur. We wensen de nieuwkomers veel succes toe en Lia en Alex zullen in onze vereniging andere functies gaan bekleden. Want een bestuurslid zal nooit zijn/haar taken daadwerkelijk neer kunnen leggen.

Onze nieuwe voorzitter Jacob Wietse Dijkstra is het nieuwe gezicht van onze mooie vereniging en heeft alle steun van onze leden in ontvangst mogen nemen. Wij wensen Jacob met deze nieuwe functie veel succes maar vooral een mooie beleving toe.

Hieronder een mooie overzicht van de avond. De foto’s zijn genomen door Imre Dijkstra.

Deel dit bericht